Sem napíšte čo hľadáte

Bezpečné hračky

Bezpečnosť vášho dieťaťa je dôležitá za každých okolností a to platí aj pri hračkách. V MojToj nájdete len bezpečné hračky od dôveryhodných výrobcov a značiek, ktoré spĺňajú náročné bezpečnostné požiadavky. Navyše sú z ekologických materiálov ako drevo či  z organickej bavlny a s použitím nezávadných farbív. Vyberte kvalitné hračky pre dievčatá aj chlapcov, ktoré sú nielen bezpečné, ale aj zabavia a rozvinú zručnosti vašich detí.

Bezpečné hračky na mojtoj.sk

Hranie musí byť pre deti zábavou, poučením no najmä bezpečnou. Bezpečné hračky musia spĺňať niekoľko požiadaviek aby ich mohli používať deti. Dbá na to európska únia a každá takáto hračka musí byť označená značkou CE (Communauté Européenne). No pozor, aj tu sú falšovatelia. Najmä pri plastových hračkách vzniká hrozba, že by mohli uškodiť zdraviu vášho dieťaťa. Sú totiž vyrábané v chemických laboratóriách a s použitím nekvalitných materiálov. Bezpečné plasty existujú a neobsahujú bisfenol ani ftaláty. V MojToj prinášame kvalitné hračky ktoré sú bezpečné, vyrábané ekologicky, ktoré sú bezpečné nielen pre deti ale aj životné prostredie.

Bezpečný výber našich hračiek vám zaručuje aj fakt, že pri každej je zverejnený vek, od ktorého odporúčame jednotlivé hračky pre deti. Predídete tak nesprávnemu zaobchádzaniu s hračkami, ktoré by mohli viesť k úrazu. Zaručte vášmu dieťaťu úsmev na tvári a postarajte sa o to, aby boli v bezpečí.  Vďaka výberu bezpečnej hračky sa môže vaše dieťa bezstarostne ponoriť do sveta radosti a skvelej zábavy. Vyberte bezpečnú hračku, čo povzbudí predstavivosť a učí dieťa zábavnou formou.