Sem napíšte čo hľadáte

Detská garáž

Detská garáž a parkovacie domy sú obľúbenou hračkou pre chlapcov od 3 rokov. Ideálna hračka pre hranie sa s autíčkami. S detskou garážou deti rozvíjajú svoju fantáziu no učia sa tiež základom dopravnej premávky. V ponuke nájdete aj ďalšie dopravné prostriedky, ktoré obohatia hru s detskou garážou ako žeriav, autá, lietadlá ale aj lode, ponorky, stavbárske či hasičské autá.

Detská garáž na mojtoj.sk

Detská garáž je tradičná hračka, pre chlapcov, ktorí majú radi hru s autami. Parkovacie domu učia pri hre zároveň aj ako sa správať na cestách v reálnom živote. Hračky s pridanou hodnotou sú dobrá cesta, ako svojim deťom dopriať zábavu aj poučenie zároveň.

Vďaka nim vníma fungovanie cestnej premávky, vďaka čomu sa naučí, ako to funguje v reálnom svete. Plusom je aj samotný materiál, z ktorého sú naše detské garáže vyrobené. Vďaka tomuto prírodnému vyhotoveniu nehrozí vášmu dieťaťu žiadne nebezpečenstvo, ako to môže byť pri nedôveryhodných plastových produktoch. K detským garážam patria aj autá či iné dopravné prostriedky a doplnky na dotvorenie mesta v detskej izbičke. V MojToj nájdete aj drevená autá, autá z plastu, ktoré bezpečné pre zdravie. Tiež hasičské auto, či žeriav v rôznych veľkostiach.