Sem napíšte čo hľadáte

Detské kuchynky

Pre malých pomocníkov v kuchyni prinášame výber najkvalitnejších kuchyniek. Nádherné detské kuchynky z dreva s peknými dizajnom dostane všetky dievčatá či chlapcov, ktorí sa doma radi hrajú na kuchárov. Oku lahodiaci dizajn vnesie nové čaro do každej detskej izbičky a navyše s ňou deti zažijú kopec kuchtiacej zábavy. Podporte fantáziu a kreativitu vašich detí výberom drevenej kuchynky. V ponuke nájdete aj štýlové pomôcky a doplnky do kuchynky pre malé gazdinky a kuchárov.

Veľa radosti z kuchtenia pre malých kuchárov

Určite to poznáte, keď varíte, chce variť aj vaše dieťa. Napodobňovanie správania dospelých v každodenných situáciách je dôležité pre rozvoj dieťaťa a takto sa prirodzene učia byť sociálnymi bytosťami, rozumieť svetu. Nechajte im priestor na spoznávanie a rozvoj pomocou hry. Nechajte ich inšpirovať vo vlastnej kuchyni a za odmenou pozvú vás do kráľovstva malej detskej kuchyne s nekonečne veľa vybraných chutí a vôní.

Detské kuchynky na MojToj.sk

Detské kuchynky prinášame od značiek, ktoré dbajú na kvalitu a zároveň aj ekológiu. Prinášame originálne kuchynky pre deti v rôznych veľkostiach a dizajnoch v pekných farbách. Vďaka svojej hravosti detská kuchynka dokonale zapadne do každej detskej izby a stane sa jej neoddeliteľnou súčasťou. K detskej kuchynke patrí aj výbava pre každú príležitosť. V MojToj nájdete aj doplnky a príslušenstvo ku kuchynke ako hračkárske potraviny z dreva, drevené torty, drevený kávovar, čajový servis, detský mixér či hriankovač. Krásne hračky pre dievčatá aj z chlapcov z ekologických materiálov od oceňovaných značiek. Krásne hračky pre dievčatá z ekologických materiálov sú natierané nezávadnými farbami. Detská kuchynka je odporúčaná pre deti od 3 rokov.