Sem napíšte čo hľadáte

Detská pokladňa

Deti radi napodobňujú dospelých a hra na obchod patrí medzi jedny z najčastejšie. K tomu nemôže chýbať pokladňa pre malých aj veľkých zákazníkov. Detská pokladňa je základom každého obchodníka.  Pre dievčatá aj chlapcov máme v MojToj kvalitné drevené pokladne v pekných farbách, ktoré dotvoria detskú izbičku a podporia ich estetické cítenie. Všetky detské pokladne sú vyrobené ekologicky a spĺňajú náročné bezpečnostné požiadavky, natierané sú nezávadnými farbami na báze vody. Nájdete tu aj doplnky do obchodu či detskej kuchynky, ktoré spestria hru na obchod.

Detská pokladňa v ponuke na Mojtoj.sk

Detská pokladňa patrí medzi najobľúbenejšie hračky pre deti od 3 rokov.  Detské pokladne v našej ponuke prinášajú kopec zábavy, autentickej atmosféry a vedú deti k dôležitým zručnostiam, ako je sociálne vystupovanie či pochopenie sveta peňazí. Vďaka objaveniu povolaní dospelých si deti formou hry uvedomia princípy fungovania skutočného sveta.

V MojToj nájdete detské pokladne vyrobené z kvalitných materiálov od známych značiek v peknom dizajne. Platba kartou? Dnes už samozrejmosť, preto máme v ponuke aj doplnky, ktoré idú s dobou. Kvalitný drevený terminál v pekných farbách doplní pokladňu na ktorej deti naúčtujú každý nákup. S autentickými hračkami, akými sú práve detské poklade nadobudnú pocit, že si otvorili svoj skutočný obchod. Detské pokladne sú nielen skvelou hračkou ale aj pomôckou ako deťom vysvetliť hodnotu peňazí.  Úžasná pokladňa pre malých predavačov, nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe