Sem napíšte čo hľadáte

Drevené kocky

Drevené kocky sú hračkou, ktorú si zo svojho detstva pamätá zrejme každý. Doprajte vášmu dieťaťu možnosť rozvíjať svoju fantáziu a drobné pršteky, ktoré sa pri hre učia citu a správnemu uchopeniu predmetu. Veď práve na to sú kocky určené.

Drevené kocky na mojtoj.sk

Drevené kocky sú skvelou hračkou, ktorá nielenže zaujme pozornosť vášho dieťatka, ale ho aj podnecuje k rozvíjaniu jemnej motoriky, ktorá je v rámci vývinu dieťaťa veľmi dôležitá. Zaručuje totiž správne uchopenie písacích potrieb v školskom veku. Než tam však dorastie, je ešte kopec času na skvelú zábavu s hračkami. Kocky do MojToj vyberáme najmä z dreva, a teda ich výrobou nezaťažujeme našu planétu škodlivými látkami. Samozrejmosťou je aj stopercentne prírodný náter, ktorým sú drevené kocky ozdobené. Nemusíte sa teda báť nebezpečenstva v prípade, že vaše dieťatko potrebuje všetky kocky ochutnať. Ak teda hľadáte kreatívnu cestu, ako prostredníctvom hry rozvíjať schopnosti vášho drobčeka, ktoré neskôr rozhodne zužitkuje, ste na správnej adrese.

V MojToj si vyberiete kocky rôznych veľkostí, typov a farieb. Najobľúbenejšími sú tie s obrázkami, no nájdete u nás aj náučné kocky s číslami, farbami a rôznymi obrázkami.