Sem napíšte čo hľadáte

Drevené skladačky

Drevené skladačky patria medzi klasické hračky, ktoré deti učia aj zabávajú. Prikladaním a kombinovaním dielikov skladačky si deti rozvíjajú nielen zručnosť, ale aj predstavivosť a kreativitu. Vaše deti budú nadšene spoznávať rôzne tvary, farby a možnosti uloženia predmetov na to správne miesto. Naše krásne skladačky z dreva a vkladačky pre deti z ekologických materiálov sú natierané nezávadnými farbami na báze vody. Neobyčajná hračka, ktorá v sebe ukrýva viac, než len obyčajnú hru.

Skladačky pre zvedavé oči a ruky

Drevené skladačky s moderným dizajnom mieria do všetkých hravých izbičiek. Vaše deti budú nadšene spoznávať rôzne tvary, farby a možnosti uloženia predmetov na to správne miesto. Pri stavebniciach sa deti učia aktívne myslieť, tvoriť, ale cvičia si aj jemnú motoriku, trpezlivosť. Pestrofarebné skladačky z dreva stimulujú detskú fantáziu a tiež prispievajú k pozitívnemu vývoju detskej motoriky, ktorá je veľmi dôležitá. Čaro stavebníc je určite v možnosti postaviť, vymyslieť nové a nové možnosti a tak to bude hra vždy neokukaná.

 

Drevené skladačky v ponukev MojToj.sk

Sú to skladačky alebo novodobé puzzle? Vlastne na tom nezáleží, hlavné je, aby bola zábava. Svojou pestrosťou farieb a zaujímavosťou tvarov zaujmú každé zvedavé očká a rúčky. Všetky skladačky z dreva podliehajú všetkým bezpečnostným normám od svetových výrobcov, ktorým nie je ľahostajná ani udržateľnosť a ekológia. Všetky drevené hračky sú z prírodného materiálu a tak nehrozí žiadna škodlivosť z látok, ktoré by mohli ohroziť zdravie vášho dieťaťa. Drevené hračky sú dlhotrvácne a ak už prešli svojim vývojom, možnosťami stavania, pokojne ich odložte na časy plné spomienok a raz sa im potešia aj vaše vnúčatá.