Sem napíšte čo hľadáte

Kreatívne hračky

Deti sa pri hre nielen hrajú, ale aj rozvíjajú svoje schopnosti už od útleho detstva. Naše kreatívne hračky nemajú len zábavnú funkciu, ale rozvíjajú fantáziu a kreativitu, predstavivosť a tvorivosť u detí. Rozvíjať detskú kreativitu neznamená, aby dieťa vytvorilo niečo podľa predlohy či pokynov. Kreativitu u detí podporíte tým, že im dáte priestor na vytváranie podľa ich fantázie. Kreatívne hračky a aktivity pomáhajú deťom vyjadrovať svoje myšlienky a pocity, rozvíjajú ich tvorivosť, komunikačné zručnosti a dávajú im nový pohľad na vec.

Kreatívne hračky rozvíjajú detskú myseľ

Správny výber kreatívnej hračky je dôležitý najmä pre rozvíjanie tvorivosti a vnímavosti detí. Kreatívne hračky ako stavebnice si deti vyberajú v prípade, že majú potrebu tvoriť, alebo chcú vyjadriť prežívanie zážitkov. Kreslenie, maľovanie a vyfarbovanie sú obľúbenou kreatívnou činnosťou detí.

Výber materiálu je dôležitý

Vyberte kreatívne hračky z našej ponuky ekologických hračiek. Rozvíjajte detskú myseľ a šikovnosť detí  hračkami z dreva či textílií, ktoré obohatia ich hru v kontakte s prírodnými materiálmi. V ponuke máme hračky z kvalitného dreva, kaučuku, ekologického plastu či vlny. Všetky naše hračky podliehajú bezpečnostným testom. Rozvíjajte detskú myseľ, kreativitu a šikovnosť detí peknými kreatívnymi hračkami z prírodných materiálov.