Sem napíšte čo hľadáte

Originálne hračky

Otvoriť dvere detskej fantázie vám pomôžu naše originálne hračky. Vyberáme hračky, ktoré podnecujú detskú fantáziu a dávajú dieťaťu priestor na rozvoj. Najlepšie hračky sú tie, ktoré nie sú jednorázovými hračkami na ktoré hneď dieťa zabudne, ale tie ktoré mu pomáhajú rozvíjať jeho schopnosti pri dlhodobejšej hre.

Originálne hračky v MojToj.sk

Snažíme sa vyberať originálne hračky od zahraničných výrobcov ako aj lokálnych či českých dizajnérov, ktoré sú jedinečné a unikátne. Naším cieľom je priniesť pre deti hračky so zámerom vzbudiť v deťoch kreativitu a predstavivosť, zdokonaľovať jeho zručnosti.

Dôraz pri výbere dávame aj na bezpečnosť a etickú výrobu samotných hračiek. Máme radi značky, ktoré vyrábajú krásne hračky a ešte pritom myslia aj na životné prostredie. Naše originálne hračky podliehajú bezpečnostným testom a získali už niekoľko ocenení za dizajn ako niekoľko hračiek od značky Le Toy Van. Ich kávovar či pokladňa sa stali víťazmi na medzinárodných veľtrhoch s hračkami.

Originálna je aj Alfabeta od českého dizajnéra Patrika Antczaka, ocenená niekoľkými cenami za dizajn.

Chceme prinášať krásne hračky na Slovensko, aby pre deti bola hra aj o vnímaní krásy a estetiky a cibrila ich vzťah k pekným veciam. Originálne hračky sú predpokladom na rozvoj dieťa a jeho estetické vnímanie. Vyberte mu hračku, ktorú si obľúbi a zapamätá do dospelosti.