Sem napíšte čo hľadáte

Noemova archa

Noemova archa nie je len biblický príbeh. Môže byť tiež súčasťou radostných chvíľ vašich najmenších. Loď, ktorá zachráni zvieratká a dopraví ich na bezpečné miesto v detskej izbe už netrpezlivo čaká na svojich pasažierov. Ale kadiaľ nastúpiť? Každé zvieratko má svoj vlastný vstup, cez ktorý sa môže dostať do útrob záchrannej paluby.

Noemova archa na MojToj.sk

Vaše dieťa si vycibrí všímavosť, logické myslenie a tiež jemnú motoriku. Pri hre s Noemovou archou pochopí súvislosti v rámci tvarov a veľkostí. Objaví cit vo svojich ručičkách a pochopí, že všetko má svoje miesto, len treba nájsť tú správnu cestu. Vďaka zdravotne nezávadným farbám, zodpovedne vyťaženého dreva a dôkladnej prepracovanosti zaručíte bezstarostnú a bezpečnú hru každému, kto chce vyplávať na rozbúrené more príbehov.

Deti už od raného veku zaujímajú zvieratká a všetko farebné v ich okolí. Preto sme sa rozhodli tieto dva fakty spojiť do do jedného, a tak sa Noemova posádka pýši nádherným farebným prevedením, ktoré upúta každého kapitána.

Noemova archa rovnako ako samotný Noe nerobí rozdiely, a preto sa poteší, ak sa s ňou zahrajú dievčatá i chlapci. Vďaka pestrofarebným zvieratkám si ju zamiluje skutočne každý.

 

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.