Sem napíšte čo hľadáte

Ako vybrať hračku

Tipy na ideálny darček

 

Chlapcom modré, dievčatám ružové, synovi traktor, dcérke bábiku – také jednoduché to s výberom hračiek nie je. Pripravili sme zopár tipov, ako v našej ponuke nájsť ideálny darček pre dieťa a čo všetko pri tom treba zohľadniť.

Ako každý rodič zistí na vlastnej koži, najlepšou hračkou pre bábo do troch mesiacov je jeho mama. Aj my preto odporúčame venovať malému dojčaťu radšej svoj čas, oblečenie alebo plienky. Ak však napriek tomu trváte na hračke, vyberte si hrkálku. Najlepšie sú také, ktoré vydávajú jemné a príjemné zvuky a neskôr dobre sadnú do malej ručičky.

My ponúkame skôr hračky pre ročné a staršie deti. Trojdielna skladačka MuHúúdra teta sova alebo drevená skladačka lesík istotne poteší menšie dievčatká i chlapcov.

Od troch rokov už u nás máte na výber naozaj neobmedzené možnosti.

Ak vyberáte pre dieťa, ktoré sa vyžíva v majstrovaní, určite sa poteší Opasku malého majstra. Na väčší sviatok je tu Moja prvá dielnička, ktorá mu vyrazí dych. Malých autičkárov za srdce chytí hasičské auto s hasičom či parádna hracia podložka Mesto.

Každé dieťa chce byť aspoň na chvíľu lekárom. Aj to mu viete splniť so skvelým Doktorským kufríkom.

Pre malých kuchárikov a gazdinky, ktoré vám vždy rady „navaria“ a pohostia vás je tu Sporáčik s príslušenstvom, čajový set Honeybake alebo detská kuchynka.

Máme samozrejme aj domček pre bábiky – a ak radi kupujete darčeky na pokračovanie, v našej ponuke nájdete kompletné vybavenie každej jednej bábikovskej izbičky.

Či už vyberiete to alebo ono, vždy dbajte na kvalitu materiálu. Kúpou značkovej hračky platíte aj za bezpečnosť, pretože takéto hračky pravidelne podliehajú testom.

Nech vaše darčeky prinášajú radosť!