Sem napíšte čo hľadáte

O nás

My sme MojToj!

MojToj je internetový obchod, v ktorom nájdete len samé pekné hračky. Záleží nám na kvalitných materiáloch i na dizajne. Uprednostňujeme drevo a vyberáme len hračky, ktoré potešia, polahodia oku, rozvinú fantáziu, zručnosť a polichotia interiéru detskej izbičky.

Predávame výlučne hračky vyrobené z ekologických materiálov s minimálnou enviromentálnou stopou, pretože nám záleží na životnom prostredí. Zaujímame sa aj o to, ako a kde sa hračky vyrábajú. Vyberáme len hračky s jasným pôvodom a kvalitným spracovaním, ktoré vznikli v etických podmienkach.

V našom hračkárstve nenájdete hračky ktoré blikajú, vyhrávajú či rozprávajú. Predávame jednoduché hračky, ktoré dávajú dieťaťu priestor aby prevzalo nad hrou kompletnú kontrolu a tým cibrilo svoju predstavivosť. Vydávať zvuky, či rozprávať musí za ne dieťa, čím rozvíja svoje rečové schopnosti a slovnú zásobu. Naše hračky deti nabádajú na interakciu a učia ich spoznávať svet tým najprirodzenejším spôsobom.

Medzi našich hlavných dodávateľov patria značky Le Toy Van, Tegu či Les Jouets Libres, ktoré kladú dôraz na ekologickú a etickú výrobu a kvalitne spracovaný dizajn.