Sem napíšte čo hľadáte

Magnetické hračky

Jemná motorika je vlastnosť, vďaka ktorej dokážeme do rúk uchopiť rôzne predmety a dbať na ich krehkosť či silu. Zároveň ide o vlastnosť, ktorá nie je rodená, ale buduje sa rokmi skúseností. Magnetické hračky sú skvelý spôsob, ako svojmu dieťaťu pomôcť práve pri vývine jemnej motoriky. Tú ocenia najmä pri nástupe do školy, kedy nebude manipulácia s perom a prvé písmenká žiadnym problémom. A to práve preto, že myslíte do budúcna.

Magnetické hračky pre prirodzený vývoj

Výberom vhodných hračiek, ktoré sú zároveň aj prospešné uľahčujete svojmu dieťaťu život.  Malé rúčky nedokážu vždy odhadnúť, ako manipulovať s predmetmi, ale vďaka magnetu, ktorý spoľahlivo prilepí hračku o svoj magnetický povrch, môže dieťa cvičiť svoje pršteky. Zároveň však ani netuší, že sa učí niečo nové, a to je do života veľmi užitočné.

Vďaka milému dizajnu pestrofarebných hračiek sa aj ten najmenší majiteľ teší z neobyčajných podnetov vo svojom okolí. Okrem toho, že magnetické hračky pomáhajú deťom s ich prirodzeným vývinom, sú zdravotne nezávadné a vyrábané len z takých materiálov, ktoré podliehajú zásadným kritériam pre ochranu zdravia.