Sem napíšte čo hľadáte

Prečo MojToj

Prečo nakupovať hračky na MojToj.sk? Aj my samé sme mamy a tety. Vieme, že dobre vybraná hračka je spoločníkom dieťaťa na celé jedno obdobie jeho života. Je viac než len obyčajnou vecou – otvára dieťaťu obzory, rozvíja fantáziu a stáva sa dôležitou súčasťou jeho života. Stáva sa jeho najlepším kamarátom.

Cítime tiež zodpovednosť voči životnému prostrediu a chceme k tomu viesť aj naše deti. Preto nám záleží na tom, aby sa hrali s hračkami z ekologických materiálov. Taktiež chceme, aby sa hrali s peknými hračkami a tým rozvíjali svoje estetické cítenie.

Naše hračky môžu byť u Vás doma už za 24 hodín. Pokiaľ ste z Bratislavy a vyhovuje Vám viac osobný odber, radi sa dohodneme. Naše balíčky prídu pekne zabalené s darčekovou kartou s peknou grafikou. Ak práve nemôžete byť s Vašim dieťaťom, potešíme ho prostredníctvom našej služby Prekvapenie za Vás a vo Vašom mene.

Vrátenie hračky, ktorú sa vám z nejakého dôvodu nepodarilo vybrať správne, je tiež veľmi jednoduché. Stačí nám hračku do 14 dní poslať nerozbalenú v pôvodnom obale naspäť a my Vám vzápätí pošleme Vaše peniaze.