Sem napíšte čo hľadáte

Prečo kupovať drevené hračky?

Prečo kupovať drevené hračky?

Na trhu je dnes toľko rozmanitých trendy hračiek, tak prečo by sme sa mali vracať k hračkám z dreva s akými sa hrali ešte naši prarodičia? Tu je hneď niekoľko dôvodov:

  1. Drevené hračky rozvíjajú fantáziu. Svojou jednoduchosťou dávajú dieťaťu priestor aby prevzalo nad hrou kompletnú kontrolu a tým cibrilo svoju predstavivosť.
  2. Nerušia. Sú tiché, rozprávať či vydávať zvuky za ne musí dieťa. Hračky ktoré blikajú a vydávajú rôzne zvuky môžu prerušiť myšlienkové pochody dieťaťa alebo hru posúvať stále tým istým smerom.
  3. Sú trvácne. Možno sa vám budú zdať drahé, no pokiaľ sú naozaj z kvalitného dreva, vydržia generácie.
  4. Sú bezpečné. Vyberajte však hračky z kvalitného dreva, ktoré sú maľované nezávadnými farbami na báze vody. Môžu sa tak pokojne ocitnúť v detských ústach a vy môžete ostať bez obáv.
  5. Sú ekologické. Kúpou hračky vyrobenej z obnoviteľných zdrojov chránite prírodu a vediete k tomu aj vaše deti. Keď k tomu všetkému kúpite hračku, ktorá bola vyrobená eticky, teda ľudia, ktorí sa podieľali na jej výrobe pracovali vo férových a bezpečných podmienkach, ste pre nás víťazmi!
  6. Ó, a aby sme nezabudli, drevené hračky sú krásne!

Naše hračky sú presne také a my sme veľmi radi, že vám ich môžeme prinášať. Medzi najobľúbenejšie patrí Pokladňa, Noemova archa  či Doktorský kufrík. Poďte sa inšpirovať a vyberte pre vaše deti naozaj podnetnú hračku.

 

Pokladňa

Noemova archa

Doktorský kufrík