Sem napíšte čo hľadáte

Tipy na vianočné darčeky podľa veku

Tipy na vianočné darčeky podľa veku

H104 Sophies House Life Style Christmas compressed Easy Resize.com  - Tipy na vianočné darčeky podľa veku
Rozbaľovanie darčekov je pre deti asi tá najočakávanejšia časť Vianoc. Napätie, iskierky v očiach a rozžiarené tváre sú najkrajšou odmenou pre rodičov. Aj preto je výber hračiek dôležitý, aby sa Vianoce stali nezabudnuteľné pre pocit, ktorý deti pod stromčekom zažijú.Prinášame vám tipy na vianočné darčeky.

Inšpiráciu na darčeky, ktoré nebudú len sezónnou záležitosťou, ale deti sa s nimi budú radi hrať počas celého roka a stanú sa zmysluplnou pomôckou či už k rozvoju ich fantázie, zručností a zabavia ich na dlhé chvíle. Veríme, že vás inšpirujeme k šťastnému výberu vianočného darčeka. Vyberáme pre vás tie najobľúbenejšie hračky z našeho hračkárstva.

 

Hračky pre bábätká

Síce ešte nerozumejú čo sa to poriadne deje, ale sú to tie drobátka, pre ktoré rodičia sa o niečo viac tešia na spoločné chvíle. Pri výbere hračky je dôležité, aby hračka bola bezpečná, pomáhala im pri vývoji a rozvíjala ich motorické schopnosti. 

Hrkálka Herbert

Bystrý zajko s hryzátkom

Opica Blu

Hračky pre deti 1 - 2 roky

Každý nový podnet je dôležitý pre malých objaviteľov sveta. Tieto overené hračky budú skvelou hrou nielen na pár dní. Aké su senzorické tvary sa dozviete aj na obľúbenom blogu minidiamondblog.com priamo v tomto článku: Hračka pre tri generácie

Petilou senzorické tvary

Čarovná tabuľka na kreslenie

PTC221 Drevena magneticka tabulka na kreslenie hra - Tipy na vianočné darčeky podľa veku

Akrobatické lesné zvieratká

Hračky pre deti od 3-4 rokov

Deti sa v tomto veku radi hrajú na povolania, radi napodobňujú dospelákov. Vedia sa zahrať už aj sami, ale obľubujú aj spoločnosť. Iste, každé dieťa je individuálne, ale nám sa osvedčili najmä tieto pekné ekologické hračky.

Kávovar

Magnetické puzzle Čarovný strom

Doktorský kufrík

Hračky pre deti od 5-7 rokov

Výber hračiek je už ťažší, ale ešte stále sú to hravé deti, ktoré majú hračky radi a vypĺňajú im čas zmysluplným spôsobom. Spoločenské hry sú tiež ideálnym spoločníkom na rodinné chvíle zábavy, ktoré umocnia čaro rodinného kruhu.

Magnetická stavebnica Tegu TINTS, 24-dielna

Runy, Run, Run

WOODY – biela ovečka

Ponúkli sme vám najobľúbenejšie hračky v našom e-shope. Ak to nie je to pravé pre vašeho drobca, máme pestrý výber rôznych hračiek. Vyberte tú správnu pre radosť z Vianoc vašich detí.

Šťastné, veselé a radostné vianočné sviatky prajeme,
MojToj - pekné detské hračky