Sem napíšte čo hľadáte

Zabaľte hračku originálne

Zabaľte hračku originálne

Balenie darčekov nie je len témou Vianoc. Pekne zabalený darček poteší dvakrát. Ostatne, otváranie balíčka bez trhania baliaceho papiera je ako Kinder vajce bez čokolády. Zabaliť hračku do papiera s detskými motívmi je fajn, ale čo tak sa trochu kreatívne vyžiť, inšpirovať sa niečím originálnym a potešiť dieťa nielen obsahom ale aj balíčkom samotným? Našli sme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu aj z našich hračiek vyčarovať ešte krajší zážitok.

Vytvorte z balíčka zvieratko. Napríklad takéhoto medvedíka. Stačí obyčajný hnedý baliaci papier, kúsok bieleho papiera a fixka. Uši vytvoríte tak, že z papiera spravíte malé lieviky. Alebo spravte z balíčka mačku či pandu, tiež na to netreba zvláštne zručnosti. Má vaše dieťa rado sloníky? Potom neváhajte siahnuť po tomto geniálne jednoduchom nápade s balónom.

1 300x300 - Zabaľte hračku originálne      3 300x200 - Zabaľte hračku originálne     2 150x300 - Zabaľte hračku originálne

Vyrobte si vlastný baliaci papier. Stačí omotať valček na cesto bublinkovou fóliou a namočiť do farby. Alebo si vytvorte domáce pečiatky. Spomínate si ako sme na výtvarnej výchove vyrábali pečiatky zo zemiakov? Táto aktivita bude veľmi baviť aj vaše deti, takže ich pokojne zapojte do procesu výroby.

4 - Zabaľte hračku originálne
Použite farebnú lepiacu pásku. Je to veľmi jednoduchý spôsob ako ozvláštniť aj ten najobyčajnejší darček. A použiť sa dá na množstvo spôsobov.

8 300x300 - Zabaľte hračku originálne       7 300x300 - Zabaľte hračku originálne

Vyrobte si veselú menovku. Dobrou voľbou je napríklad nanuk, ktorý zbožňuje každé dieťa. Konfetami takisto nič nepokazíte.

10 300x200 - Zabaľte hračku originálne 9 205x300 - Zabaľte hračku originálne

 

Veríme, že pri balení hračky zažijete veľa zábavy a vašu snahu odmenia tie malé iskričky radosti v detských očkách.