Sem napíšte čo hľadáte

Nálepky na stenu vyrobené na Slovensku

Nálepky na stenu vyrobené na Slovensku

Pekných dekorácií do detskej izby je na našom trhu (a najmä pôvodnej slovenskej tvorby) stále málo, a tak sme sa začali uberať týmto smerom. No keďže sme ešte mladá značka, vedeli sme, že sa zatiaľ nemôžeme púšťať do produkčne príliš náročných vecí. Vymysleli sme si, že našim prvým vlastným produktom budú STE-NÁ-LEPKY, teda detské samolepky na stenu.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - Nálepky na stenu vyrobené na Slovensku

Tie, ktoré sa u nás dajú kúpiť sú väčšinou prekombinované a gýčové. Keďže máme blízko k jednoduchému severskému dizajnu, rozhodli sme sa spraviť dekorácie na stenu celkom minimalisticky. Nálepky pritom dokážu rozveseliť každú prázdnu stenu a detská izba s nimi dostane úplne iný šmrnc.

 

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - Nálepky na stenu vyrobené na Slovensku

 

Doposiaľ vyrábame nálepky na stenu v tvaroch obláčik, kvapka, tulipán, teepee, autíčkotrojuholník. Sú vyrobené z matnej vinylovej fólie a v jednom balení je 48 kusov. Najlepšie na nich je, že sa veľmi jednoducho aplikujú. Nie je potrebné vôbec nič vymeriavať, čím nepravidelnejšie umiestnenie, tým zaujímavejšie a ešte hravejšie. Pomáhať pri dekorovaní vám teda môžu aj vaše deti.

Nálepky v našom e-shope dostanete v čiernej, šedej, modrej, tyrkysovej, ružovej a koralovej farbe, a do balenia si môžete navoliť 4 farby.

 

STE-NÁ-LEPKY teepee

STE-NÁ-LEPKY tulipány

STE-NÁ-LEPKY obláčiky

STE-NÁ-LEPKY kvapky

STE-NÁ-LEPKY trojuholníky

STE-NÁ-LEPKY autíčka