Sem napíšte čo hľadáte

Zvieratká z Bielej ZOO alebo Kravo-zajac

Zvieratká z Bielej ZOO alebo Kravo-zajac

WhiteSide Toys je mladá poľská značka, ktorá vyrába hračky so zámerom vzbudiť v deťoch kreativitu a predstavivosť. Hračky, aj všetky materiály, z ktorých sa vyrábajú, pochádzajú z Poľska. My v MojToj sme sa rozhodli predstaviť ich na našom trhu týmito dvoma hračkami:

Zvieratká z Bielej ZOO:
To sú 4 zvieratká, každé zložené z niekoľkých častí. Ich minimalistický, čistý vzhľad upúta nejedného nadšenca dizajnu. A svojou jednoduchosťou zároveň deťom otvárajú možnosti predstavivosti a tvorivosti. Zvieratká si môžu najskôr svojpomocne zložiť (je to veľmi jednoduché) a potom stačí vytiahnuť fixky a kresliť. Žirafa, lev, slon a krokodíl tak môžu mať každý deň novú tvár, keďže kresba sa dá jednoducho zotrieť mokrou handričkou. Treba len použiť vhodné fixky, najlepšie tie, určené na bielu tabuľu. Hračka je vyrobená z drevenej MDF dosky a je vhodná pre deti od 3 rokov.

    wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - Zvieratká z Bielej ZOO alebo Kravo-zajac

 

Zvieratko mnohých tvárí:
Na prvý pohľad drevená placka s niekoľkými magnetmi, na druhý a každý ďalší pohľad zvieratko, ktoré dokáže meniť svoju identitu. Z myši sa razom môže stať zajac, zo zajaca krava, či kura. Treba len k drevenej „tvári“ magnetom pripevniť tie správne uši, nos, či labky. Navyše, s touto hračkou si užijú deti kopec zábavy, veď kde je napísané, že kravo-zajac, či kuro-myš sú neexistujúce druhy.

   wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - Zvieratká z Bielej ZOO alebo Kravo-zajac

 

 

Zvieratká z Bielej ZOO:

Zvieratko mnohých tvárí

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Avatar

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.