Sem napíšte čo hľadáte

Deka z organickej bavlny, ktorá vám vydrží roky

Deka z organickej bavlny, ktorá vám vydrží roky

Hovorí sa, že v mesiacoch, ktoré v názve neskrývajú písmeno „R“ sa už môže sedieť na zemi. Aby to však bolo teplejšie, mäkšie a pohodlnejšie, je fajn si podložiť deku. Tak sme sa rozhodli, že takú deku pre vás na leto v MojToj vyrobíme.

Táto deka, navyše s nepremokavým šuštiakom zo spodnej časti, to je vlastne taký malý prenosný hrací kútik, ktorý si môžete rozprestrieť kdekoľvek. V parku, na kúpalisku, v lese, pri opekačke, na terase, alebo u babky na záhrade. Jednoducho všade tam, kde si váš drobček bude chcieť trošku poloziť. Aj keď predtým trošku pršalo, alebo na tráve sa ešte drží rosa, vaše deti sa budú hrať na suchom.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - Deka z organickej bavlny, ktorá vám vydrží roky

Dizajn diek je navrhnutý exkluzívne pre MojToj, vychádza z dizajnu našich STE-NÁ-LEPIEK – dekoratívnych nálepiek na stenu nielen do detskej izby. Zvolili sme univerzálny motív Trojuholník a romantický motív Tulipán, oba na 4 podkladových farbách – ružová, tehlová, mentolová a lila.

Nepremokavé šuštiaky sme vyberali tak, aby na nich nečistoty zo zeme boli čo najneviditeľnejšie. Navyše deka je veľmi spratná. Rozmery 140 x 100cm sú tak akurát pre dvoch malých huncútov a z vonkajšej strany je k deke prišitá gumička, ktorou deku po zrolovaní udržíte v kope a jednoducho hodíte do kočíka. A keď dieťatko odrastie, môžete si ju pribaliť na festival, na cvičenie v parku, na kempovanie, alebo ju mať skrátka vždy v aute pre každý prípad. V zime poslúži aj ako prikrývka na posteľ alebo ochranná prikrývka pohovky či kresla.

Nie je deka ako deka, to nám verte. Tieto naše deky sú vyrábané s maximálnym dôrazom na nezávadnosť pre deti aj životné prostredie. Vrchná látka je 100%-ná certifikovaná organická (BIO) bavlna. Na potlač sú použité certifikované farby, ktoré sú bezpečné aj pre novorodeniatka. Na výplň deky je použitá 100%-ná hĺbkovo stlačená bavlna, ktorú na výplne používa len veľmi málo výrobcov na Slovensku (ak vôbec nejakí) a zo spodnej časti je praktický nepremokavý polyesterový šuštiak.

Každá deka je vyrobená ručne na Slovensku v spolupráci so značkou Milash a v limitovanom náklade, takže budete mať doma naozaj originálny 

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - Deka z organickej bavlny, ktorá vám vydrží roky

Deka je aj výborným darčekom pre budúce alebo čerstvé mamičky, ktoré v obrovskom svete detských produktov ešte nie sú celkom zorientované. Je to darček, ktorý v sebe spája pekný dizajn a praktickosť a mamičky sa bez nej nebudú chcieť pohnúť už ani na krok, uvidíte 😉 

Nepremokavé piknikové deky sú druhým vlastným produktom značky MojToj po našich STE-NÁ-LEPKÁCH. Veríme, že sa vám budú páčiť rovnako. Alebo viac J

Pikniková deka TULIPÁN

Pikniková deka TROJUHOLNÍK